Pokémon Matchless Fighters Booster pack - JAPONSKÝ BOOSTER

109 Kč / ks 90,08 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Japonské pokémon balíčky ze série Sword and Shield - Matchless Fighters  s5a, ve kterém nalezneme 5 náhodných karet z dané edice

Detailní informace

Detailní popis produktu

POKÉMON Matchless Fighters Booster s5a

Další série, která obohatí oblíbenou karetní edici Sword and Shield – to je Pokémon Matchless Fighters.

V balíčku najdete 5 náhodných karet, z nichž si postupně můžete stvořit jedinečnou sbírku celkem 26 nových kartiček.

Pokud chcete získat celou sadu rychleji, můžete si koupit rovnou celý POKÉMON Matchless Fighters Booster Box s5a, který obsahuje 30 balíčků hracích karet, dohromady tedy 150 kusů hracích karet.

Řada Matchless Fighters vyšla v Japonsku 19. března 2021. Část karet z ní se zároveň stává součástí mnohem obsáhlejšího a setu Chilling Reign.

Edice Sword & Shield – Chilling Reign se dále skládá i z karet ze sérií Silver Lance S6H, Jet-Black Poltergeist S6K, Ice Rider Calyrex VMAX a také Shadow Rider Calyrex VMAX.

Jedná se o typicky japonské karty, které mají oproti těm mezinárodním odlišný vzhled zadní části, skvělé centrování a mnohem lepší kondici. Na Pokecentrum.cz si můžete zakoupit i kusové karty a doplňky pro lepší požitek ze hry.

Jazyk: japonština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

The Pokémon Company

Jedná se o Japonskou společnost, která je odpovědná za správu značky a licencování Franšíz Pokémon, která se skládá s videoher, sběratelských karet, anime, filmů a dalších produktů s tématikou Pokémon

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.